Wietnam wiza formularz

Wietnam wniosek o wizę, wymogi dla obywateli Polska. Wizy turystyczne (turystyczne, biznesowe itp.) do Wietnam z Polska. Złóż wniosek online.

Dodatkowy formularz płatności Wiza & Service W razie potrzeby możesz dokonać dodatkowej płatności. Przykład: zażądaj dodatkowej usługi, zmień zamówienia itp. Ważny: Potrzebujemy szczegółów Twojego zamówienia lub pełnych nazwisk i narodowości. Ma to na celu szybsze przetwarzanie. Ważne jest, abyś wysłał nam pokwitowanie ...

Gdy wiza do Wietnamu będzie gotowa, skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia sposobu jej odbioru (osobiście w biurze lub przesłanie kurierem). Po kliknięciu w przycisk powyżej, zostaniesz przekierowany na stronę główną wietnamskiego systemu wizowego, gdzie należy wypełnić formularz wizowy. W razie kłopotów skontaktuj się z nami.

Może być to wiza jednokrotna lub wielokrotna z okresem pobytu w Wietnamie do 12 miesięcy. Wizę można również uzyskać na wybranych lotniskach, z tym, że wcześniej w biurze podróży lub serwisie pełniącym usługi wizowe należy postarać się o promesę wizową. Możemy zaproponować Państwu wyrobienie wizy „visa on arrival”. Cena wizy Wiza w Polsce Niestety nie podam Wam dokładnych kosztów uzyskania wizy w sposób tradycyjny, bo zmieniają się one bardzo często. Między nami, powiem Wam, że krążą pogłoski jakoby opłaty konsularne nie były stałe. Orientacyjnie podaję ceny, które występują na kilku stronach internetowych. E-wiza jest wizą jednokrotnego wjazdu, o maksymalnej długości pobytu do 30 dni, z możliwością zrealizowania w ośmiu wietnamskich międzynarodowych portach lotniczych (w tym na hanojskim lotnisku Noi Bai oraz w mieście Ho Chi Minh – Tan Son Nhat) oraz szeregu lądowych i morskich przejść granicznych. Stosowna promesa oraz "wiza on arrival" to dokumenty urzędowe równoważne z wizami wydawanymi przez konsulaty i ambasady wietnamskie na całym świecie. www.wizawietnam.com jest autoryzowaną stroną współpracującą z biurem Polviet.com – Business Solutions in Vietnam oraz firma Polviet Travel.